Księga Gości

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
5 wpisów.
Grzegorz Grzegorz napisał/a 4 lipca, 2021 o 5:55 pm:
Dzień dobry. W imieniu uczestników mszy chciałbym przypomnieć że brama wjazdowa nie jest miejscem gdzie można eksponować swoje auto. Przykład z dnia 04.07.2021. Zespół ratowniczy miał problem z podjazdem w celu udzielenia pomocy. Takie zachowanie jest niezgodne z przepisami i zasadami bezpieczeństwa . Pozdrawiam.
Grażyna Rodak Grażyna Rodak napisał/a 28 października, 2019 o 6:29 pm:
Szanowny Księże Proboszczu, Szanowna Rado Parafialna, Wszyscy Parafianie ! W dniu 27 października 2019 roku odwiedziłam z moimi najbliższymi grób dziadków i cioci z wujkiem. Jestem z moimi najbliższymi bardzo wdzięczna za zadbany , czysty cały cmentarz oraz pięknie odrestaurowany mur cmentarny. Dziękujemy za to co zobaczyliśmy . Życzymy dalszej owocnej pracy dla całej Parafii i wytrwałości w realizacji zamierzeń. Szczęść Boże Grażyna Rodak z Lublina z Rodziną .
Grzegorz Grzegorz napisał/a 30 czerwca, 2019 o 4:17 pm:
Serdecznie pozdrawiamy księdza Adama Bresia i życzymy wszelkiej pomyślności w posłudze kapłańskiej. Koledzy z roku z matematyki KUL
Szczęść Boże! Szczęść Boże! napisał/a 20 kwietnia, 2019 o 6:17 pm:
Niech Zmartwychwstały Pan, który pokonał śmierć, umacnia nas w wierze i przekonaniu, że my również zmartwychwstaniemy. Niech Jego łaska nieustannie nam towarzyszy, aby nasze życie było nieustannym zanurzaniem się w śmierci i zmartwychwstaniu Chrystusa.
Duszpasterze Duszpasterze napisał/a 6 maja, 2018 o 7:37 pm:
Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. Szczęść Boże!