Księga Gości

 
 
 
 
 
5 wpisów.
Grzegorz Grzegorz napisał/a 4 lipca, 2021 o 5:55 pm
Dzień dobry. W imieniu uczestników mszy chciałbym przypomnieć że brama wjazdowa nie jest miejscem gdzie można eksponować swoje auto. Przykład z dnia 04.07.2021. Zespół ratowniczy miał problem z podjazdem w celu udzielenia pomocy. Takie zachowanie jest niezgodne z przepisami i zasadami bezpieczeństwa . Pozdrawiam.
Grażyna Rodak Grażyna Rodak napisał/a 28 października, 2019 o 6:29 pm
Szanowny Księże Proboszczu, Szanowna Rado Parafialna, Wszyscy Parafianie ! W dniu 27 października 2019 roku odwiedziłam z moimi najbliższymi grób dziadków i cioci z wujkiem. Jestem z moimi najbliższymi bardzo wdzięczna za zadbany , czysty cały cmentarz oraz pięknie odrestaurowany mur cmentarny. Dziękujemy za to co zobaczyliśmy . Życzymy dalszej owocnej pracy dla całej Parafii i wytrwałości w realizacji zamierzeń. Szczęść Boże Grażyna Rodak z Lublina z Rodziną .
Grzegorz Grzegorz napisał/a 30 czerwca, 2019 o 4:17 pm
Serdecznie pozdrawiamy księdza Adama Bresia i życzymy wszelkiej pomyślności w posłudze kapłańskiej. Koledzy z roku z matematyki KUL
Szczęść Boże! Szczęść Boże! napisał/a 20 kwietnia, 2019 o 6:17 pm
Niech Zmartwychwstały Pan, który pokonał śmierć, umacnia nas w wierze i przekonaniu, że my również zmartwychwstaniemy. Niech Jego łaska nieustannie nam towarzyszy, aby nasze życie było nieustannym zanurzaniem się w śmierci i zmartwychwstaniu Chrystusa.
Duszpasterze Duszpasterze napisał/a 6 maja, 2018 o 7:37 pm
Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. Szczęść Boże!