Ogłoszenia duszpasterskie 7 VIII 2022 r.

  1. Przeżywamy obecnie w Kościele 19 Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. Dzisiaj w I niedzielę miesiąca sierpnia modlimy się „aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją”. Po mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy Litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa.
  2. 15 sierpnia przeżywamy w naszej parafii uroczystość odpustową ku czci Wniebowzięcia NMP – odbędą się dożynki gminno – parafialne. Gospodarzami dożynek w tym roku są mieszkańcy Klarowa. Słowo Boże w czasie uroczystości odpustowej o godz. 12.00 i liturgię Mszy Świętej poprowadzi ksiądz Roman Frąckowiak, przełożony Zgromadzenia Księży Marianów w Lublinie. Zapraszamy z wieńcami dożynkowymi z naszej gminy i oczywiście naszej parafii.
  3. 13 sierpnia zgromadzimy się na naszym cmentarzu parafialnym, gdzie odmówimy różaniec za zmarłych o godz. 16:20, następnie będzie sprawowana Msza św. o godz. 17:00 za naszych bliskich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. Będzie możliwość modlitwy imiennej w wypominkach. Prosimy o nabywanie kartek wspominkowych, które będę umieszczone w kościele przy gazetach. Mamy prośbę, aby czytelnie pisać wypominki. Przypominamy naszym wiernym i gościom, iż taca z cmentarza jest przeznaczona tradycyjnie na wywóz śmieci.
  4. W dniach 18-21 sierpnia Centrum Duszpasterstwa Młodzieży organizuje X edycję SMALu – Spotkania Młodych Archidiecezji Lubelskiej pod hasłem „JESTEŚMY”, które odbędzie się w Garbowie. Szczegóły na plakacie, który jest umieszczony w gablocie ogłoszeń.